Sīkfaili un citas tehnoloģijas

GSK tīmekļa vietnes, tiešsaistes pakalpojumi, interaktīvās lietotnes, e-pasta vēstules un reklāmas var izmantot sīkfailus un citas tehnoloģijas, piemēram, ierīces identifikatorus, lai uzlabotu lietotāja pieredzi, palīdzētu mums saprast savu platformu izmantojumu, teiksim, kuras mūsu tīmekļa vietņu daļas ir apmeklētas un kuri e-pasti atvērti, un izmērīt mūsu reklāmu un pakalpojumu lietderīgumu. Pārsvarā mēs uzskatām, ka informācija, ko apkopo sīkfaili un citas tehnoloģijas, nav personas informācija.

Taču, ciktāl interneta protokols (IP) vai līdzīgi identifikatori vietējā likuma izpratnē ir personas informācija, mēs pret šiem identifikatoriem un sīkfailu un citu tehnoloģiju apkopoto informāciju, kas ir saistīta ar šādiem identifikatoriem, izturamies kā pret personas informāciju.

 Papildu informācija par sīkfailiem

Lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs, mēs varam izmantot “sīkfailus”. Sīkfails ir unikāls skaitliskais kods, kas tiek nosūtīts uz jūsu datora pārlūkprogrammu, lai izsekotu jūsu intereses un izvēles un atpazītu jūs kā atkārtotu apmeklētāju. Sīkfaili un citas tehnoloģijas informāciju var apkopot automātiski. Lai uzzinātu, kā nepieļaut automātisku informācijas apkopošanu, izlasiet zemāk esošo sadaļu “Kā kontrolēt savu personas informāciju”. Ņemiet vērā, ka, ja sīkfailu izmantošana ir atspējota, konkrētas mūsu tīmekļa vietņu iezīmes nebūs pieejamas.

 Mēs izmantojam sīkfailus dažādiem mērķiem:

 Būtiskās darbības

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai mēs varētu nodrošināt GSK tīmekļa vietņu darbību.

  •  Funkcionalitāte

Mēs izmantojam sīkfailus un citas tehnoloģijas, lai ņemtu vērā jūsu izdarītās izvēles attiecībā uz vēlamo GSK platformu funkcionalitāti, kad jūs tās izmantojat. Piemēram, mēs izmantojam funkcionālos sīkfailus, lai atcerētos personas informāciju mūsu tīmekļa vietņu apmeklējuma laikā, lai jūsu pieredze turpmāk būtu ērtāka un personiskāka.

  •  Darbību rezultāti/analīze

Mēs izmantojam sīkfailus, lai analizētu mūsu vietņu izpildījumu, uzturētu, nodrošinātu darbību un nepārtraukti tās uzlabotu. Mēs izmantojam sīkfailus, lai analizētu mūsu vietņu un digitālo saziņas kanālu izmantojumu. Piemēram, mēs varam iegūt informāciju no jūsu pieprasītās komunikācijas, tai skaitā, vai esat atvēruši vai pārsūtījuši tālāk e-pastu vai uzklikšķinājuši uz tā satura. Tas mums ļauj uzzināt par mūsu saziņas efektivitāti un sniegt jums interesējošu informāciju. 

  • Trešās puses

Mēs varam atļaut biznesa partneriem izmantot sīkfailus GSK vietnēs augstāk minēto mērķu ietvaros. Papildu informāciju skatiet tālāk tekstā. 

Trešo pušu reklāma un personalizēta reklāma

Jūs varat saņemt reklāmas par GSK produktiem un pakalpojumiem trešo pušu tīmekļa vietnēs un mobilajos pakalpojumos, kas tiek piedāvāti, izvērtējot jūsu darbības tiešsaistē. Turklāt mūsu reklāmas tīkla partneri var ievietot un izmantot sīkfailus GSK vietnēs un citās trešo pušu tīmekļa vietnēs, lai apkopotu informāciju par jūsu darbībām un nodrošinātu tiešsaistes reklāmas, kas atbilst jūsu interesēm. To dēvē par personalizētu reklāmu. Ja šiem darījumu partneriem atļaus izmantot personas informāciju viņu mērķiem, viņiem ir jābūt identificējamiem un jāļauj uzzināt par t, kā viņi izmanto jūsu personas informāciju.

 Lai atteiktos no personalizētas reklāmas, izlasiet zemāk esošo sadaļu “Kā kontrolēt savu personas informāciju”.

1.   Kā kontrolēt savu personas informāciju?

Ja esat snieguši mums savu personas informāciju, ir vairāki veidi, kādos varat kontrolēt tās apstrādi, pat neīstenojot nevienu no paziņojumā par konfidencialitāti aprakstītajām tiesībām.

 Kā pārvaldīt sava konta iestatījumus?

Ja jums ir GSK konts, jūs varat pārvaldīt konkrētu personas informāciju, kas ir GSK rīcībā, izvēloties attiecīgus konta iestatījumus.

 Kā pārvaldīt reklāmas e-pastus?

Ja nevēlaties no mums saņemt reklāmas e-pastus, jūs varat anulēt abonementu, klikšķinot uz saites, kas atrodas mūsu reklāmas vēstules apakšā. Ja jums ir GSK konts, jūs varat pārvaldīt e-pasta preferences (izvēles), izvēloties attiecīgus konta iestatījumus.

 Kā pārvaldīt savas sīkfailu un citas izvēles?

Daudzi tīkla pārlūki jums ļauj pārvaldīt savas izvēles. Sava pārlūka iestatījumos varat izvēlēties sīkfailu bloķēšanu vai konkrētu sīkfailu dzēšanu. Jūs varat pārvaldīt citas izsekošanas tehnoloģijas līdzīgi kā pārvaldāt sīkfailus — izmantojot pārlūkprogrammas preferences (izvēles).

 Ja izvēlaties bloķēt vai dzēst sīkfailus, ņemiet vērā, ka ne visi GSK digitālo platformu elementi funkcionēs vēlamajā veidā, un tas var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs.

 Kā atteikties no personalizētām reklāmām?

Ja jūs saņemat GSK personalizētu reklāmu  jūs redzēsit ikonu "Reklāmu izvēle". Uzklikšķinot uz ikonas vai saites, jūs nonāksit tīmekļa vietnē, kurā varat pārvaldīt datus par jūsu pārlūkošanas vēsturi izmantošanu vai bloķēt šādas vēstures izmantošanu personalizētu reklāmu nolūkiem. Jūsu mobilajā ierīcē var būt iestatījums “Izsekošanas reklāmas nolūkos ierobežošana” (iOS ierīcēs) vai iestatījums “Atteikšanās no personalizētām reklāmām” (Android ierīcēm), kuros jūs varat ierobežot to informācijas lietošanu, kas atklāj jūsu lietotņu izmantojumu un pēc kurām tiek veidotas personalizētas reklāmas.

 Ja jūs atsakāties no saziņas, jūs joprojām varat redzēt reklāmas tiešsaistē, tai skaitā GSK reklāmas, kuru pamatā ir cita informācija (piemēram, balstīta uz aplūkotās lapas saturu, nevis tīmekļa pārlūkošanas vēsturi). Dažos gadījumos trešo pušu reklāmas ievietotāji var apkopot informāciju par pārlūkošanas vēsturi, taču tie šos datus neizmantos, lai jums piedāvātu reklāmas saistībā ar iepriekšējiem meklējumiem tīmeklī.

 Papildinformāciju par izvēlēm, kuras reklāmas ievietotāji galvenokārt sniedz cilvēkiem, lai ietekmētu to, kā laika gaitā tiek apkopota un izmantota informācija par viņu darbībām tiešsaistē un saistībā ar trešo pušu tīmekļa vietnēm vai tiešsaistes pakalpojumiem, varat uzzināt, apmeklējot Network Advertising Initiative (tīkla reklāmas iniciatīva) http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp, Digital Advertising Alliance (digitālā reklāmas alianse) http://www.aboutads.info/vai European Digital Advertising Alliance (Eiropas Digitālā reklāmas alianse) http://youronlinechoices.eu/.

2.   Sazinieties ar mums

Datu pārzinis un datu aizsardzības speciālists:

GlaxoSmithKline Latvia, Duntes iela 3, Rīga, LV-1013, Latvija, kontakttālrunis: +371 67312687 ir jūsu personas informācijas datu pārzinis.

 GSK kontaktinformācija:

Jautājumus, komentārus un prasījumus saistībā ar šo paziņojumu par personu datu aizsardzību nosūtīt vietējam GSK meitasuzņēmumam, izmantojot zemāk redzamo kontaktinformāciju. Sazinoties ar mums, norādiet apmeklēto tīmekļa vietņu nosaukumus un kontaktinformāciju, lai varam ar jums turpmāk sazināties.

GlaxoSmithKline Latvia SIA, Duntes iela 3, Rīga, LV-1013, Latvija.

Tālrunis: +371 67312687. 

Citu GSK iestāžu kontaktinformāciju meklējiet http://www.gsk.com/en-gb/contact-us/worldwide/ .

http://www.gsk.com/en-gb/contact-us/worldwide/

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.