Tick icon  

III. Sīkdatņu politika

GSK izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu tīmekļa vietnes darbību un tās apmeklētāju pieredzi, kā arī, lai piedāvātu apmeklētāju interesēm un interneta lietošanas paradumiem atbilstošus informatīvos materiālus un reklāmas piedāvājumus.

Šī tīmekļa vietne satur skaidru informāciju par sīkdatņu izmantošanu. Tāpēc, turpinot izmantot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes uz Jūsu datora vai mobilās ierīces.

Ja Jūs nevēlaties saņemt sīkdatnes, pārlūkojot mūsu tīmekļa vietni, Jūs varat izmainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai Jūs tiktu informēti par sīkdatņu saņemšanu, vai arī Jūs varat sīkdatņu saņemšanu ierobežot vai pilnībā bloķēt.

Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Ja Jūs nepiekrītat sīkdatņu lietošanai, lūdzu izlasiet informāciju zem virsraksta “Kā kontrolēt un izdzēst sīkdatnes” .

“Kas ir sīkdatnes”

Sīkdatnes (cokies) ir maza apjoma teksta faili, ko GSK pārsūta uz GSK tīmekļa vietnes lietotāja (Lietotājs) datora cieto disku vai mobilo ierīci datu uzglabāšanas nolūkos. Dati atļauj GSK tīmekļa vietnei uzglabāt Lietotāja informāciju starp lappusēm un arī analizēt veidu, kā Lietotājs mijiedarbojas ar tīmekļa vietni. Sīkdatnes ir drošas – tās var vienīgi uzglabāt informāciju, ko tur ievieto pārlūkprogramma, kas ir informācija, ko Lietotājs ir ievadījis pārlūkprogrammā vai kas ir ietverta lapas pieprasījumā. Tās nevar palaist kodu, un tās nevar izmantot, lai piekļūtu Lietotāja datoram. Mēs nevaram izlasīt Lietotāja datora cietajā diskā esošo informāciju, pat ja mēs uz tā glabājam sīkdatnes.

Mēs izmantojam divu veidu sīkdatnes: pastāvīgās un pagaidu (sesiju sīkdatnes). Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas kā datnes Lietotāja datorā vai mobilajā ierīcē ne ilgāk kā 3 mēnešus. Sesiju sīkdatnes tiek  uzglabātas īslaicīgi un tās pazūd tiklīdz Lietotājs aizver savu interneta pārlūkprogrammu.

“Kādiem mērķiem mēs izmantojam sīkdatnes”

Sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi   gūt izpratni par to, kā mūsu tīmekļa vietne tiek izmantota, izprast apmeklētāju darbības tīmekļa vietnē, uzlabot tās pievilcību, saturu un funkcionalitāti, kā arī nodrošināt Lietotāja interesēm un paradumiem atbilstošus informatīvos materiālus un reklāmas piedāvājumus.

Dati, kas GSK tīmekļa vietnēs tiek ģenerēti, izmantojot sīkdatnes, var tikt izmantoti dažādiem mērķiem, tai skaitā, bet neaprobežojoties ar:

  1. tīmekļa vietnes darbības uzlabošanai: atsevišķas sīkdatnes ir nozīmīgas, lai Jūs varētu pārvietoties pa tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, piemēram, piekļūt tīmekļa vietnes ar paroli aizsargātajām zonām un saglabāt vienības Jūsu preču grozā.
  2. snieguma uzlabošanai: atsevišķas sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni. Piemēram, par to, kādas lapas apmeklētāji visbiežāk apmeklē, un vai viņi saņem kļūdu paziņojumus. Sīkdatnes ļauj mums noteikt, vai tiek apmeklētas mūsu tīmekļa vietnes apakšlapas un, ja tā, tad kuras un kādi materiāli tajās ir piesaistījuši Lietotāja interesi. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu tīmekļa vietnes darbību nākamajās versijās;
  3. mērķauditorijas noteikšanas un reklāmas nolūkos: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai piegādātu Lietotājam un tā interesēm atbilstīgāku saturu. Mēs paturam tiesības izmantot no sīkdatnēm gūto informāciju un veikt anonīmu analīzi par Lietotāja paradumiem mūsu tīmekļa vietnes izmantošanā, lai mūsu tīmekļa vietnē attēlotu konkrētas reklāmas par noteiktiem mūsu produktiem. Mēs uzskatām, ka Lietotājs no tā iegūst, jo mēs piedāvājam reklāmu vai materiālus, kas, pēc mūsu domām, interesē tieši konkrēto Lietotāju (pamatojamies uz Lietotāja darbībām sērfojot), un Lietotājam tiek rādīts mazāk gadījuma reklāmu un materiālu, kas Lietotāju maz interesē.
  4. funkcionalitātes nodrošināšanai: atsevišķas sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties jūsu veiktās izvēles, piemēram, lietotājvārdu, valodu vai reģionu, kurā Jūs atrodaties, un sniedz plašāku personīgo pieredzi;

“Kā kontrolēt un izdzēst sīkdatnes”

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Lai uzzinātu vairāk informācijas par sīkdatņu pārvaldīšanu, izmantojiet savas pārlūkprogrammas Palīdzības (Help) funkciju vai arī apmeklējiet www.aboutcookies.org, kas sniedz detalizētu informāciju par sīkdatņu pārvaldību populārākajās pārlūkprogrammās. Lūdzam ņemt vērā, ka atsevišķas vietnes daļas var nefunkcionēt pilnībā, ja Jūs bloķējat sīkdatņu ievadīšanu datorā.

Mēs neļaujam nevienai trešajai personai izvietot reklāmas mūsu tīmekļa vietnē, bet mēs nevaram kontrolēt reklāmas devējus, kuriem interneta pakalpojumu sniedzēji ir atļāvuši reklamēties, kamēr Jūs pārlūkojat internetu.

Ja Jums rodas jebkādi jautājumi, kas attiecināmi uz privātumu vai personas datiem saistībā ar šīs tīmekļa vietnes izmantošanu, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz:

LV-epasts@gsk.com

tick.png

Padoms:

Ērces pārnēsā ērču encefalīta vīrusu. Ērču encefalīts var izraisīt paliekošus centrālās nervu sistēmas darbības traucējumus. Dažkārt pat apdraudēt dzīvību. Pret ērču encefalītu nav zāļu. Bet pret to var vakcinēties1! Jautājiet ārstam par vakcīnu Encepur!
Atsauces:
1) Kollaritsch, et al. Background Document on Vaccines and Vaccination
against Tick-borne Encephalitis (TBE). http://www.who.int/immunization/
sage/6_TBE_backgr_18_Mar_net_apr_2011.pdf [Accessed October 2015].

Nākamais padoms >

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.